Home > Photographed by: Dynaries > Zilverparkkade Lelystad (09-12-2010).

Zilverparkkade Lelystad (09-12-2010).

De Zilverparkkade is een aaneengesloten rij gebouwen van diverse architecten en uiteenlopende stijl in Lelystad.
In het kader van de vernieuwing van het stadshart in Lelystad heeft supervisor Adriaan Geuze van West 8 een plan ontwikkeld voor een kantoor en woonlocatie, de Zilverparkkade. Deze bestaat uit een serie kantoor- en appartementenpanden van wisselende hoogte die op kavels van bescheiden grootte staan.
Elk van deze panden is weer ontworpen door een andere architect. Calliste, René van Zuuk van René van Zuuk architecten (Dominor), Bjarne Mastenbroek van SeARCH (The Wave), Rob Bakelaar van Tekta Architecten (Koh I Noor), Jeroen van Schooten van Van Schooten en Meyer architecten (Fensalir), Pim van der Ven van Mei Architecten en stedenbouwers (Aeratus), Paul van Bussel van De Zwarte Hond (IdentI), Habeon architecten (Zilverparkkade 130) en Harry Abels van IAA Architecten (Jocator en Klusor). Door de verkaveling ontstaat een soort mini-skyline die, vergelijkbaar in Nederland, in Vlissingen te vinden is.

Foto’s: RvE Fotografie (www.rvefotografie.nl)

Zilverparkkade Lelystad (09-12-2010).

[Klik hier voor een grotere versie]

Zilverparkkade Lelystad (09-12-2010).

[Klik hier voor een grotere versie]

  1. 09/12/2010 om 21:49 | #1

    Creatief menneke van me !!! Dat heb je weer mooi gedaan Richard! Vraag is ff hoe natuurlijk? Statief en open die sluiter,of gewoon toch flitsje erbij en wat uit zitten vogelen…, tell me you secret. Anyway…, coole pics !

  2. 10/12/2010 om 09:35 | #2

    Mooi hoor! Vind de 1e het mooiste, zit meer diepte in door het bruggetje rechts.

  3. 12/12/2010 om 14:32 | #3

    @Rick, goed je gisteren bij Waylon nog even gezien te hebben. De truc is gewoon statief, f22 en wachten haha:-) Bedankt voor je reactie. Gr, Richard

  4. 12/12/2010 om 14:33 | #4

    @Bianca, bedankt voor je reactie. Ik moest voor de gemeente een december foto maken met een thema Lelystad, nou dacht dat deze wel gelukt was. Gr, Richard

  5. 12/12/2010 om 19:27 | #5

    mooi gemaakt, leuk in de avond en goed gelukt.
    Is deze ook geplaatst in het jaarboek van de gemeente.

    gr, tineke

  6. 13/12/2010 om 08:36 | #6

    @Tineke, Ja een keertje in de avond. Moest voor het jaarboek nog even 1 foto maken voor de maand december, dus dat is deze geworden. Gr, Richard

  7. 02/01/2011 om 09:44 | #7

    Super gaaf zeg! Mooie architectuur en goed vastgelegd zo!

    Grtz Wilco

  8. 09/04/2011 om 20:05 | #8

    Super Nacht beelden

  1. Nog geen trackbacks

Geef een reactie

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.